Zjistit dostupnost

 

Pension Mona

Horské město Harrachov nabízí mnoho sportovního vyžití, jak v zimní , tak v letní sezóně - lyžování, cyklistika, pěší turistika. V pensionu Mona Vám nabízíme 3 dvoulůžkové a 2 třílůžkové pokoje s balkónem s výhledem na sjezdovky a Čertovu horu , na skokanské můstky a centrum Harrachova. V druhém patře máme 1 dvoulůžkové studio , 4 apartmány 4-6 lůžkové s vlastní plně vybavenou kuchyňkou. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení /WC, sprcha/, TV se SAT, a WIFI zdarma.Dále mohou všechny pokoje využívat plně vybavenou kuchyň se společenskou místností. Nejen pro Vaše děti je k dispozici herna , která je vedle společenské místnosti , takže máte děti na dohled. Herna a kuchyň se nachází v suterénu, takže neruší ostatní hosty.

Úschovny lyží a kol jsou samozřejmostí. Do pensionu jsou dva vchody. Jeden ze zadní části budovy, přímo z parkoviště a druhý, kterým se dostanete hned do centra města / restaurace, bary, obchody, půjčovny lyží a kol. autobusová zastávka. pošta atd./ Dětský vlek je hned přes náměstíčko v údolí proti pensionu a na dohled je sedačková lanovka na Čertovu horu, kde je centrum sjezdovek i s večerním lyžováním. U lanovky je také zábavný park pro děti. V blízkosti se také nachází koupaliště , kluziště , bobová dráha , golfové hřiště , letní kino atd. Nabízíme také možnost pronajmout celý penzion pro skupinu lidí až 40 osob.

Pobytové balíčky

Pobyt s vířivkou

Pobyt s vířivkou

 2 noci  3 dny

cena od 1 248 Kč

Zobrazit detail
Rodinný pobyt v apartmánu s vířivkou

Rodinný pobyt v apartmánu s vířivkou

 2 noci  3 dny

cena od 1 248 Kč

Zobrazit detail

Novinky

Wifi a parkování v ceně ubytování

Jdeme s dobou, proto máme celý objekt pokrytý signálem wifi. Navíc můžete bezplatně zaparkovat přímo u ubytovacího zařízení!

29.11.2021

Zobrazit celý článek

Spokojení hosté

Spokojenost hostů je pro nás zásadní, kdykoli se můžete obrátit na naši recepci, rádi Vám pomůžeme a poradíme!

29.11.2021

Zobrazit celý článek

Nové webové stránky

Máme nové webové stránky, doufáme, že se Vám líbí a že zde najdete všechny potřebné a důležité informace.

25.10.2021

Zobrazit celý článek